Stół multimedialny @TABLE

42 cale na 40 palców

Masz lokal? Miej @Table! Masz biuro? Miej @Table! Jedziesz na targi? Musisz mieć @Table!

POBIERZ BROSZURĘ

@Table to multimedialny stół dotykowy składający się z 42-calowego profesjonalnego monitora typu public display zdolnego do pracy w trybie 16/7 oraz pojemnościowego ekranu dotykowego multi-touch wykrywającego do 40 punktów dotykowych jednocześnie. Lekka konstrukcja z hartowanego szkła i stali nierdzewnej sprawia, że @Table świetnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. W zależności od zastosowania dostępny jest w 2 wersjach wysokości:

 • 45 cm (hotelowe lobby bary)
 • 90 cm (targi)
szablon product table at

table1

Stół multimedialny na ścianie?

@Table to niekonieczne stolik. Jeśli w Twoim lokalu nie ma na niego wystarczająco dużo miejsca, można odkręcić nogi i powiesić go na ścianie w orientacji poziomej lub pionowej. Wyświetlane treści staną się przez to bardziej widoczne dla klientów.
Dodatkowe wyposażenie @Table:

 • Wbudowany komputer z procesorem Intel® Core™ i5-4250U, 8 GB RAM , dysk twardy 256GB SSD, karta graficzna Intel HD 5500, WiFi
 • Zewnętrzny HUB zawierający porty USB dostępne dla użytkowników;
 • Czujnik NFC do komunikacji z urządzeniami mobilnymi lub kartami zbliżeniowymi
 • Kamera internetowa do interaktywnych konferencji lub jako czytnik QR Code

SaaS na stół

Stół @Table możesz wynająć lub korzystać z niego na warunkach modelu SaaS (Software as a Service). W jego ramach udostępniamy technologie multi-touch wraz z dedykowanym oprogramowaniem i nadzorem technicznym w formie usługi abonamentowej, bez konieczności zakupu przez użytkownika kosztownych urządzeń i technologii na własność.
Użytkownik nigdy nie zdobywa praw do oprogramowania, ale korzysta z niego po bardzo atrakcyjnej cenie. Zainteresowane firmy mogą więc kupować na określony termin usługę polegającą na udostępnianiu na urządzeniu @Table oprogramowania przygotowanego dla konkretnego sektora biznesu. Jeśli konieczna będzie dodatkowa adaptacja oprogramowania, zostanie ona wykonana bezpośrednio u klienta.

table2

Dostępne szablony aplikacji:

 • Concierge – rozwiązanie przygotowane dla hoteli, umożliwiające ich gościom bardzobwygodne zaplanowanie swojego pobytu poprzez dostęp do lokalnych atrakcji i ofert rekomendowanych firm. Aplikacja umożliwia również zamawianie z restauracji hotelowych bez konieczności obecności kelnera.
 • E-Banking – prezentacja produktów finansowych dopasowanych do potrzeb klienta poprzez wykorzystanie autoryzacji NFC. System stanowi doskonałe wsparcie dla pracowników banków bezpośrednich w kontaktach z klientami.
 • Browser – wielowątkowa przeglądarka internetowa umożliwiająca niezależną pracę wielu osób na jednym urządzeniu.
 • Expo – umożliwia interaktywną prezentację produktów podczas targów i wystaw oraz automatyczne rozsyłanie ulotki elektronicznej na urządzenia osób przechodzących obok stoiska.
 • Aid – pomocny przy konsultacjach lekarskich, dodatkowo wykorzystywany jako narzędzie edukacyjne przy szkoleniu studentów medycyny.
 • Digital Signage – model dystrybucji urządzeń dotykowych z możliwością prezentacji treści reklamowych.

INNE NASZE PRODUKTY